O MNĚ

Vítejte na Vůni vanilky!

Své stránky od začátku do konce věnuji zdravému pečení.
Doufám, že i vás strhne mé nadšení pro věc a že vůně vanilky provoní i vaše domovy
.

Po několika letech psaní blogu a receptů jsem pro vás otevřela také
E-SHOP S VŮNÍ VANILKY, ve kterém najdete nejen různé praktické věci do kuchyně a domácnosti, ale i drobnosti pro každodenní potřebu, cestování a jen tak pro radost.

O MNĚ

Hezký den, jmenuji se Táňa a vítám vás na svém blogu, který věnuji zdravému pečení. Najdete zde nové a moderní recepty i takové ty tradiční babičkovské, které upravuji tak, aby naplňovaly mou potřebu zdravějšího životního stylu. A dělám to s velkým nadšením, tak věřím, že ho na vás také trochu přeskočí a že si pak rádi něco dobrého upečete.

A proč jsem vlastně založila Vůni vanilky? Čistě ze zájmu, radosti z pečení a chuti se o to všechno podělit. Od dětství až do dnešních dnů jsem nastřádala ohromné množství zajímavých receptů. Většinu z nich si upravuji podle sebe a tento web se stal takovým mým oblíbeným místem, kam si je ukládám a kde zároveň můžu sdílet své zkušenosti s pečením.

Snažím se péct ze zdravějších surovin a bez zbytečné chemie. Používám hlavně celozrnné a bezlepkové mouky, kypřící prášek bez fosfátů, sladím spíše méně a převážně nerafinovaným cukrem, přírodními sirupy a medem. Co mohu, to použiju čistě přírodní. Mnohé recepty, i ty velmi tradiční, lze totiž připravit zdravěji, aniž by ve výsledku ztratily na dobré chuti.

E-SHOP S VŮNÍ VANILKY. Po letech tvoření blogu a receptů, kdy jsem si zároveň pohrávala s myšlenkou, že bych svou (nejen) pekařskou vášeň rozvinula ještě dále, nastal ten správný čas převést ideu v realitu, a tak jsem pro vás otevřela e-shop. Najdete v něm různé produkty týkající se pečení, kuchyně a domova, stejně jako větší či menší věci pro všední a sváteční dny nebo i maličkosti pro volný čas a osobní potěšení. Věci, které sama považuji za praktické, užitečné i hezké. Budu ráda za každou zpětnou vazbu, návrh i přání, abyste jako zákazníci byli spokojeni hlavně vy.

Nebojte se napsat k mým receptům na blogu svůj komentář, poslat e-mail nebo se ozvat přes sociální sítě. Moc ráda si s vámi popovídám, podělím se o dojmy a potěší mě i každá nová inspirace.

Díky, Táňa

Spojme se přes sociální sítě:

Close
Close